Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

      12 grudnia 2014 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Kandydatami byli: Pola Dobrogojska, Paulina Galus, Jakub Gogolewski, Agata Grabicka, Sandra Pawlik, Maksymilian Pawłowski, Franciszek Piekutowski, Klaudia Strachel oraz Bartosz Włodarczyk. Po zliczeniu wszystkich głosów komisja podała, że do MRM dostali się:

Paulina Galus, Klaudia Strachel, Maksymilian Pawłowski, Bartosz Włodarczyk, Sandra Pawlik i Franciszek Piekutowski.

      W komisji zasiadali:  Anna Babrakowska – przewodnicząca, Julia Sudryk – zastępca, Martyna Czarnecka – członek komisji, Natalia Galus – członek komisji, Kamila Nowaczewska – członek komisji. Swoją pomocą służyły: Wenessa Czechowska oraz Wiktoria Semmler.
      To była prawdziwa lekcja demokracji. Każdy uczeń naszej szkoły mógł głosować na swojego kandydata i poczuć atmosferę wyborczą. Już za kilka lat nasi gimnazjaliści wezmą udział w prawdziwych wyborach. Kandydaci bardzo dziękują za oddane na nich głosy. Nad całością czuwał opiekun Samorządu Uczniowskiego, pan Dariusz Bąk.
      RSU dziękuje pani dyrektor Grażynie Sarad, pani Krystynie Pijanowskiej, panu Wojtkowi Andrzejewskiemu oraz panu Marianowi za okazaną pomoc.

Comments are closed.