Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015 r.

 

Szanowni Uczniowie! 

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego połączone z wypracowaniem przez Uczniów propozycji do koncepcji pracy szkoły. Każdy z Was ma wpływ na to, jaka jest szkoła, do której chodzi. Zastanówcie się, jaką rolę  w Waszym życiu powinno spełnić nasze gimnazjum, w jaki sposób powinniśmy to zrobić, jakie cechy powinien mieć absolwent gimnazjum. Oprócz Was swoje zdanie wypowiedzą nauczyciele, rodzice i pracownicy administracyjno-obsługowi. Po wysłuchaniu całej społeczności szkolnej opracujemy koncepcję pracy szkoły, która ma szansę spełnić Wasze oczekiwania. W szkole wszyscy pracują po to, abyście osiągnęli sukces w życiu prywatnym i zawodowym. Przynieście ze sobą długopisy i notesy do zapisania planu lekcji. Pamiętajcie o napojach i drugim śniadaniu. Pobyt w szkole potrwa około 3 godziny!

Pamiętaj, Twoje zdanie, Twoje potrzeby są dla nas bardzo ważne!

 

1 września 2015 r., wtorek, godz. 8.00 – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS 1 – hol

po uroczystości:  w klasach – misja, wizja i sylwetka absolwenta – wypracowanie przez uczniów klas 1 z wychowawcami założeń koncepcji pracy szkoły

 

1 września 2015 r., wtorek, godz. 11.00 – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO DLA KLAS 2 i 3 – hol

 po uroczystości:  w klasach – misja, wizja i sylwetka absolwenta – wypracowanie przez uczniów klas 2 i 3 z wychowawcami założeń koncepcji pracy szkoły

 

 

Do zobaczenia, dyrektor Danuta Kaniewska, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Administracyjno-Obsługowi

Comments are closed.