Finał XIII Ogólnopolskiej Gimnazjady

      XIII Ogólnopolskie Finał Gimnazjady w Piłce Ręcznej odbył się w Elblągu w dniach 18 – 21 czerwca 2017 r. Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Babiaczyk, Andrzej Krzymiński, Szymon Baczyński, Przemyslaw Wrzesień, Filip Lewandowski, Kacper Jankowski, Kacper Kozak, Filip Liske, Kamil Małecki, Dawid Brandt, Bartosz Włodarczyk, Maciej Biniewski pod czujnym okiem trenera pana Dariusza Andrzejczaka, wicedyrektora Krzysztofa Malaka oraz kierownika p. Marcina Liske. Ostatecznie drużyna zajęła 6. miejsce w Polsce na 16 zespołów. Gratulujemy sukcesu, drużyna spisała się na medal!

Końcowa kolejność drużyn:

I miejsce – Łódź

II miejsce – Kielce

III miejsce – Chrzanów

IV miejsce – Legnica

V miejsce – Chorzów

VI miejsce – Wągrowiec

VII miejsce – Brodnica

VIII miejsce – Gdynia

IX miejsce – Regimin

X miejsce – Płock

XI miejsce – Gorzów

XII miejsce – Olsztyn

XIII miejsce – Przeworsk

XIV miejsce – Brzeg

XV miejsce – Jabłonna

XVI miejsce – Koszalin

Comments are closed.