Finał III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej “Śremska Nuta 2021”

Dnia 9 października odbył się finał III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej “Śremska Nuta 2021”. W gronie finalistów konkursu znalazły się uczennice naszej szkoły: Iga Szafrańska z klasy 2c i Maja Banaszak z klasy 4a. Dziewczynki pomyślnie przeszły kwalifikacje, pokonując 60 utalentowanych wokalistów z całej Polski. Iga zaśpiewała utwór “Koci, wesoły świat”, a Maja wykonała piosenkę “Pokochały mnie góry”. Wokalistki zostały finalistkami konkursu. Iga została uhonorowana Nagrodą Specjalną, ponieważ okazała się najmłodszym finalistą festiwalu o zasięgu ogólnopolskim.

Uczennicom gratulujemy występu i życzymy dalszych sukcesów estradowych. Igę i Maję do konkursu przygotowała pani Lucyna Walewska-Jastrząbek.

Comments are closed.