Dzień Edukacji Narodowej w “Jedynce”

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty oraz uczniów. Z tej okazji dzisiaj, 14 października, odbyły się w naszej szkole uroczyste apele.

O godz. 8:00 świętowali uczniowie kl. I-III – apel z okazji DEN połączony został z pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1.

O godz. 9:00 odbył się apel dla kl. IV-VIII. Po zaprezentowaniu przez uczniów klas czwartych ciekawego i humorystycznego programu artystycznego życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz jej uczniom złożyła pani dyrektor Alina Machy. Następnie życzenia złożył wszystkim Kierownik Wydziału Oświaty w Wągrowcu, p. dr Roman Pawłowski.

Pracownicy szkoły nie zapomnieli w tym uroczystym dniu o koleżankach, które odeszły: ś. p. Lidii Drzewieckiej, ś. p. Lucynie Kręzielewskiej, ś. p. Renacie Urbanowicz, ś. p. Elżbiecie Muszyńskiej, ś. p. Grażynie Drużbin oraz ś. p. Barbarze Piotrowskiej. Pamięć zmarłych pracownic naszej szkoły uczczono zapaleniem zniczy na ich grobach.

Comments are closed.