Dzień Pozytywnego Myślenia

      24 czerwca 2015r. w naszej szkole odbył się Dzień Pozytywnego Myślenia. W holu głównym budynku spotkała się społeczność gimnazjum. Zostały zaprezentowane trzy filmy, w tym wykłady Jacka Walkiewicza – polskiego psychologa, mówcy i trenera. W tym dniu przerwa boiskowa została wydłużona i upłynęła tanecznym rytmem. Każdy uczestnik zabawy otrzymał cukierki ufundowane przez RSU oraz cytaty mobilizujące do spełniania marzeń i osiągania celów. Szkolne korytarze przyozdobiły motywujące hasła – zbiory pozytywnych myśli na każdy dzień. Pomysłodawcą była Natalia Galus, wiceprzewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego przy naszej szkole. RSU wraz z opiekunem, p. Dariuszem Bąkiem, dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację tego dnia, a w szczególności p. Annie Żelazowskiej za opracowanie tańców integracyjnych oraz p. Emilii Bąk za wsparcie i opiekę merytoryczną.

Comments are closed.