Zakończenie akcji „Pola Nadziei”

      Zakończyliśmy akcję „ Żonkilowe Pola Nadziei 2014|2015”, która miała na celu uwrażliwienie młodzieży i ogółu społeczeństwa na potrzeby osób starszych i cierpiących. Wolontariusze naszego gimnazjum wyposażeni w puszki i identyfikatory kwestowali na rzecz hospicjum. Zebrali 4275 złotych. Byli to: Madeksza Kornelia, Domagalska Aleksandra, Junczewska Sylwia, Saja Klaudia z kl. 1c, Bielawska Martyna z kl. 1f, Ciemna Ewelina,  Senger Adrianna,  Kłos Wojciech, Filut Maks, Czechowska Wenesa, Galus Natalia, Sikorska Jadwiga z kl. 3a, Gierczak Weronika, Jeske Natalia, Korbal Weronika, Dobras Natalia z kl. 3h,  Warzbińska Julia, Ślot Patrycja z kl. 2f,  Ślot Agnieszka z kl. 3f, Adamska Wiktoria, Działowska Barbara z kl. 1a, Klejna Henryk, Lange Przemysław z kl. 3i oraz Ratajczak Marta i Tomkowiak Zuzanna z kl. 3c.
      Opiekunowie wolontariatu bardzo serdecznie dziękują młodzieży za zaangażowanie na rzecz podopiecznych Hospicjum.

                                                              

Comments are closed.