Nowe wyzwania zespołu Keep

      Zespół Keep, którym opiekuje się p. Anna Żelazowska, niemal każdego dnia podejmuje nowe wyzwania.

·         3 czerwca 2015r. grupa taneczna wystąpiła na Festynie Szkolnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Wągrowcu.

·         Tego samego dnia Keep zaprezentował się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wągrowcu, gdzie uczył młodzież kroków tańca integracyjnego „belgijka”.

·         13 czerwca 2015r. zespół wziął udział w I Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Luboń. W tym przedsięwzięciu wzięło udział ponad 244 zespołów i solistów, Keep zajął 5. miejsce. W jury zasiadali m.in.: Anna Kapera, która wygrała IV edycję You can Dance oraz Piotr Szwarc, uczestnik warsztatów w Sewilii w tegorocznym You can Dance.

Instruktorka dba o rozwój artystyczny tancerzy, nie zapominając o aspektach wychowawczych. Częste spotkania, wspólne próby, występy sprzyjają nawiązywaniu przyjaźni oraz kształtowaniu charakterów młodych ludzi.

Comments are closed.