Złote Maski dla teatru SZANSA

      W środę, 18 marca odbył się Przegląd Teatrów Szkolnych zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury ISKRA w Pile. W ramach tego przeglądu zaprezentowało się osiem zespołów z rejonu pilskiego.
      Nasz szkolny teatr SZANSA zaprezentował na scenie spektakl pt. ,,Persefona", opowieść o spotkaniu i wyjątkowym dialogu dwóch światów, starogreckiego i współczesnego, ukazująca rozterki życiowych wyborów, ich konsekwencje, uczucia i walkę lub bierność wobec przeznaczenia, za który otrzymał ZŁOTE MASKI.
      Ponadto p. A. Staniszewskiej oraz p. Marii Strzyżyńskiej jurorzy przyznali nagrody instruktorskie za przygotowanie spektaklu.
      ,,Złotą dwunastkę" tworzą: Kinga Kłos, Anna Białecka, Wiktoria Adamska, Zuzanna Drews, Michalina Pietrykowska, Manuela Wojciechowska, Daria Maciejewska, Sylwia Junczewska, Maksymilian Pawłowski, Kacper Śróda, Konrad Rocławski, Daniel Kaźmierczak.
      Zespół zakwalifikował się również do ścisłego finału Ogólnopolskiego Przeglądu Małych Form Teatralnych MASKI 2015 we Włocławku i wystąpi na deskach Teatru Impresaryjnego.

Comments are closed.