Zaproszenie do konkursu ortograficznego

Drodzy Uczniowie!

Serwis dyktanda.pl serdecznie zaprasza na II edycję konkursu ortograficznego pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Jest on skierowany do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Konkurs startuje już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Korzystanie ze strony i udział w konkursie jest bezpłatny. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!

Konkurs składał się będzie z 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy podejmą zmagania w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów otrzyma, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Organizatorzy zachęcają również do częstego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie przeprowadzą dodatkowy konkurs niespodziankę.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrodzonych zostanie co najmniej 90 uczestników konkursu “Wakacyjny Mistrz Ortografii”. 75 nagród przyznanych zostanie podczas rozgrywek w etapach, a 15 – w Wielkim Finale. Cały czas zgłaszają się nowi sponsorzy, dlatego organizatorzy nie wykluczają powiększenia liczby nagród.

Comments are closed.