UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1!

Nadszedł ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020 – roku, którego druga połowa była dla wszystkich jak niezapowiedziany sprawdzian: zaskakująca, niepokojąca, bo nikt się do niej nie przygotowywał i nie wiadomo, czy wynik końcowy będzie dla wszystkich zadowalający. Najważniejsze jednak, że udało się nam wszystkim dotrwać do końca i dziś możemy wspólnie świętować ostatni dzień roku szkolnego.

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego przekazał wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkół Burmistrz Miasta Jarosław Berendt.

Przemówienie Burmistrza Miasta

Z powodu sytuacji, w której trwamy wszyscy od 11 marca, także uroczystość zakończenia roku szkolnego musiała zostać przygotowana inaczej, niż to bywało w latach ubiegłych. Została ona stworzona w całości zdalnie. Miłego odbioru.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 1 w Wągrowcu

Wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji!!!

Do zobaczenia 1 września.

Comments are closed.