XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny

       W sobotę 1 marca 2018 r. w Żelicach odbył się XIV Powiatowy Konkurs Matematyczny. Jego uczestnikami byli uczniowie klas gimnazjalnych z całego powiatu, łącznie 49 osób. Konkurencja była  duża, ale nasi uczniowie spisali się doskonale i zajęli wysokie lokaty.
      Szkołę reprezentowało troje uczniów z klas trzecich: Katarzyna Wojtecka, Jakub Tafelski i Maciej Wołosz, z klas drugich: Martyna Zielke, Natalia Wojtych i Mikołaj Szumlański. 
      W kategorii klas trzecich II miejsce zajął Maciej Wołosz, V miejsce Jakub Tafelski, VI miejsce Katarzyna Wojtecka. W kategorii klas drugich III miejsce zajął Mikołaj Szumlański, IV miejsce Martyna Zielke, VII miejsce Natalia Wojtych. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na wielkie brawa za matematyczną wiedzę, włożony w przygotowanie do konkursu wkład pracy oraz poświęcony czas. 
      Każdy uczestnik konkursu otrzymał  dyplom i  upominek, zwycięzcy nagrody pieniężne, a uczniowie z wysokimi lokatami pendrive. Jesteśmy dumni z naszych przedstawicieli i serdecznie im gratulujemy.
      Do konkursu uczniów przygotowały: Mirosława Jakubiak i Anna Żelazowska.

Comments are closed.