Nagrody naszych uczniów w konkursach plastycznych

Uczennica klasy 2 d Julia Szulc zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „KINO W MOIM MIEŚCIE” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Wągrowcu.

Gratulujemy!

Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Konkursach Plastycznych o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wykonali i wysłali prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o nazwie „Świąteczny prezent dla Profesora Einsteina”. Organizatorem Konkursu było  Experymentarium Tomasz Kuliś z siedzibą w Łodzi. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki i uczniowie klas 1-8 szkoły podstawowej. Prace mogły zostać wykonane w dowolnej technice plastycznej.

Prace uczennic: Lena Kabacińska klasa 4b i Liwia Sierakowska klasa 4a zostały wysłane i opublikowane na fb.

Walcząc o nagrodę w głosowaniu publiczności wyróżnienie zdobyła Liwia Sierakowska z klasy 4b.

Dziękujemy uczennicom za przystąpienie do konkursu. Do udziału przygotowała je pani Maria Rękosiak. Gratulujemy!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu wzięli także udział w Powiatowych Konkursach Plastycznych: “Święty Mikołaj Przyjacielem Dzieci” i “Ozdoba choinkowa” organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Wągrowcu.

Uczennica klasy 4a Maria Greser zajęła II miejsce w konkursie plastycznym „Ozdoba choinkowa”. Do udziału w konkursie uczennicę przygotowała pani Maria Rękosiak.

Dziękujemy wszystkim uczniom  za przystąpienie do konkursu.

Gratulujemy!

Comments are closed.