Wizyta piłkarzy ręcznych z Płocka

      W tym tygodniu odwiedziła naszą szkołę grupa piłkarzy ręcznych Zespołu Szkół Sportowych w Płocku. Współpraca z nimi trwa od trzech lat w ramach Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży, które ujęte są w programie Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Grupa prawie 30 sportowców stacjonuje w wągrowieckim OSiRZE. Do naszego gimnazjum przyszli na mecz sparingowy, w czasie którego obie drużyny doskonaliły swoje umiejętności piłkarskie. Wynik meczu był sprawą drugorzędną. W czasie spotkania rozmawialiśmy o wspaniałej grze naszej pierwszej reprezentacji, która w tym czasie bierze udział w Mistrzostwach Świata w Katarze.
      Grupa z Płocka potwierdziła swój udział w zbliżającym się turnieju, który będzie zorganizowany w naszym gimnazjum w połowie lutego. W tych rozgrywkach wezmą udział drużyny z ośmiu województw naszego kraju. Zatem do zobaczenia za niespełna trzy tygodnie…

Comments are closed.