WIELKI SUKCES NASZYCH PŁYWAKÓW!

19 marca w wągrowieckim aquaparku odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca. Rywalizowali w nich pływacy z sześciu szkół podstawowych. Naszą Jedynkę reprezentowało liczne grono miłośników tego sportu. Zmagania zakończyły się dla nas dużym sukcesem. Lena Piechocka, Blanka Urbaniak, Hanna Czarnecka, Szymon Pilarczyk, Ignacy Szymkowiak, Stanisław Szymkowiak wywalczyli dla nas pierwsze miejsce w drużynowym pływaniu. Do naszych rąk trafił również puchar za największą ilość zdobytych punktów w klasyfikacji szkół. Zatem dwa złote puchary powędrowały do naszej szkoły. Rywalizowali i stawali na podium: Antoni Małkowski, Maja Zakęs, Jan Dębski, Nadia Spychalska, Emma Abram, Jan Jezierski, Gabriel Figaszewski, Maria Pawłowska, Nikodem Kostecki, Pola Burdelska, Hanna Dębska, Szymon Pilarczyk, Blanka Urbaniak, Hanna Czarnecka, Lena Ratajczak, Olga Piechocka, Ignacy Szymkowiak, Stanisław Szymkowiak, Amelia Michnik, Michał Sturma, Aleksandra Wichłacz, Franciszek Ciszewski, Barbara Trytt, Iga Szafrańska, Filip Kotecki, Natan Wielgocki, Krzysztof Byczyński, Nadia Kasprzak, Mateusz Piotrkowski.

Społeczność szkolna jest z Was dumna i życzy dalszych sukcesów!!!

Comments are closed.