Udany występ gimnazjalistów na XII Powiatowym Konkursie Wokalnym Graj Muzyka! 2017

      Dnia 28 stycznia 2017 r.  w auli I LO w Wągrowcu odbył się konkurs wokalny „Graj Muzyka! 2017”.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie  p. Marii Rękosiak – Angela Zamorska, Jakub Jarosz, Patrycja Białachowska i Konstancja Jedwabna, a także uczniowie p. Lucyny Walewskiej – Jastrząbek – Agata Kądzielawa, Julia Tucholska, Alicja Malak, Natalia Małecka i Kacper Szymański. Przed jurorami  –  Mirosławą Cieśnik, Eugeniuszem Nowaczewskim oraz Krzysztofem Mikołajczakiem –  było nie lada zadanie.  Po zaprezentowaniu się ponad 70. młodych wokalistów z powiatu wągrowieckiego trzeba było wyłonić laureatów przeglądu. W kategorii gimnazja nie mieliśmy sobie równych!

I miejsce zdobyła Agata Kądzielawa (kl.3b) za brawurowe wykonanie piosenki „Rebeka”,

II miejsce zajęła Alicja Malak (kl.2a), która zaśpiewała piosenkę „Uczucia te”,

Wyróżnienia zdobyły: Natalia Małecka (kl.1c) za piosenkę „Śpij, bajki śnij” i Angela Zamorska (kl.3b), która zaśpiewała piosenkę Łatwopalni.

Gratulujemy sukcesu!

Comments are closed.