Tańce integracyjne w naszej szkole

      Rozpoczęły się tańce integracyjne podczas przerwy boiskowej o 10.35. To już drugie taneczne spotkania. Pierwszy raz zaczęło się w ubiegłym roku. Z pewną dozą nieśmiałości młodzi ludzie spotykali się na boisku szkolnym, by pohasać w rytm muzyki. Część tańczyła, inna grupa przyglądała się z boku. Dziś stojących prawie nie ma. Wszyscy integrują się poprzez taniec. Nie wiadomo, który najbardziej zachwyca: belgijka, contry czy skrzypek. Jasne jest jednak to, że z przyjemnością uczniowie spędzają ten czas i chętnie się uczą. Dziękuję Wam, drodzy Uczniowie, za Waszą obecność i czekam na tych, którzy się jeszcze nie odważyli zatańczyć – powiedziała opiekunka, pani Anna Żelazowskabędą jeszcze inne tańce. Cierpliwie czekajcie. Dyrekcja i Nauczyciele też mile widziani.

Comments are closed.