Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca, przed nami upragnione wakacje!

Dnia 25 czerwca uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 uroczyście zakończyli rok szkolny. Uczniowie klas I otrzymali swoje pierwsze w życiu świadectwa z rąk wychowawczyń w swoich salach lekcyjnych. W holu głównym odbyły się trzy uroczyste apele: dla klas II, III-IV oraz VI-VIII (taki podział spowodowany był koniecznością ograniczenia liczby osób przebywających w jednym miejscu).

Podczas uroczystości wszyscy świetnie się bawili, było wesoło i wzruszająco. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem, pożegnani zostali absolwenci, wręczone zostały także nagrody za udział w konkurach.

Życzymy wszystkim pogodnych i bezpiecznych wakacji!!!

Poniżej galeria zdjęć z wszystkich uroczystości (fot. K. Muszyńska-Greser).

Comments are closed.