“Plastek i jego zaczarowane pudełko” – program dla klas czwartych

Uczniowie klas 4a, 4b, 4c, 4d uczestniczą w programie “Plastek i jego zaczarowane pudełko” realizowanym przez Fundację Plastics Europe Polska we współpracy ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog.

Jednym z zadań było uczestnictwo w Bajkowym Konkursie Plastka, który polegał na wykonaniu ilustracji do opowiadania “Plastikowa księżniczka”. Uczniowie z poszczególnych klas, którym przyznano główne nagrody, otrzymali koszulki Plastka i odblaski, uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy wyróżnienia, plany lekcji i odblaski, a wszyscy pozostali uczestnicy plany lekcji i odblaski.

🏆nagroda główna: Maja Kin, Krzysztof Greser i Stanisław Gostomski

👍wyróżnienia: Zofia Kasper, Sofia Kurmanova, Maja Sobańska, Nikola Wyrt, Aleksander Arendt

👍wyróżnienie: Bartosz Błażczak

Klasa 4c

🏆nagroda główna: Zofia Gebler, Gabriel Figaszewski, Marcelina Borkowska, Barbara Trytt

👍wyróżnienia: Iga Szafrańska, Gabriela Poprawska, Nadia Kasprzak, Błażej Janowiak, Jakub Radzimierski

Klasa 4d

🏆nagroda główna: Zuzanna Jarzyńska, Nela Jankowiak, Borys Tworek

👍wyróżnienia: Konrad Czarnecki, Amelia Kozłowska, Lilianna Gapińska, Jan Kasper, Mikołaj Wójcicki, Zofia Wojtkowska

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Realizatorem programu i konkursu w naszej szkole jest p. Marzena Kamińska.