W ubiegłą środę przyjęliśmy do naszego grona pierwszoklasistów. Uroczystość tę przygotowała, jak co roku, Rada Samorządu Uczniowskiego. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego przedstawiciele klas pierwszych złożyli przysięgę na biało – czerwony sztandar. Następnie wicedyrektor Grażyna Sarad mianowała pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów gimnazjum.
      Po części oficjalnej przyszła pora na coś weselszego…. Pierwszaki musiały z uśmiechem na ustach zjeść cytrynę, trafić do celu z dużej odległości, udowodnić, że potrafią tańczyć przy każdej melodii i że znają się na najnowszych trendach w modzie… z zamkniętymi oczami.
      I w ten sposób „kociaki” dołączyły do nas – młodzieży gimnazjalnej. Wszystkim Pierwszakom życzymy powodzenia!