Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce

      13 maja 2015 r. w Pile odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowało 22 uczniów. Wśród dziewcząt znalazły się: Manuela Wojciechowska, Kinga Schwarz, Paulina Galus, Sandra Broniecka, Dominika Idziak, Oktawia Majchrzak, Weronika Dombka, Agnieszka Włodarczyk, Marta Pawłowska, Natalia Czerwińska, Wiktoria Graczyk. Drużynę chłopców reprezentowali: Kacper Stangierski, Jacek Pałuka, Patryk Krasucki, Oskar Łoś, Artur Lidmann, Leonard Januchowski, Mikołaj Dobrzykowski, Jeremiasz Pawłowski, Fryderyk Tomaszewski, Jakub Jakubiak.
      Awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Poznaniu, wywalczyły: Sandra Broniecka (bieg na 600 m) i Manuela Wojciechowska (chód sportowy). Obie w Pile zdobyły srebrne medale. Wszyscy życzymy dziewczętom udanego startu.
      W Pile sportowcy stanęli na wysokości zadania, tj. poprawili swoje wyniki. Wielkie uznanie należy się Sandrze, która po niefortunnym upadku dogoniła swoje rywalki, a nawet je wyprzedziła i ostatecznie zajęła II miejsce. To się nazywa wola walki. Mamy nadzieję, że w Poznaniu Sandra będzie miała więcej szczęścia.

Comments are closed.