MIKOŁAJKOWE PŁYWANIE

8 grudnia w wągrowieckim Aquaparku odbyły się Zimowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca. Nie mogło na zawodach zabraknąć naszych pływaków. Uczniowie z dużym zaangażowaniem rywalizowali w konkurencjach indywidualnych, płynąc stylem grzbietowym oraz kraulem. Niejednokrotnie stawali na podium, zdobywając złote, srebrne czy brązowe medale. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Małkowski, Jan Dębski, Nadia Spychalska, Marcel Bachta, Jan Jezierski, Maria Pawłowska, Gabriel Figaszewski, Jędrzej Małkowski, Dawid Głowiński, Hanna Czarnecka, Blanka Urbaniak, Szymon Marciniak, Krzysztof Byczyński, Michał Sturma, Amelia Michnik, Stanisław Szymkowiak. Niestety, z powodu choroby niektórych uczniów, skład naszej reprezentacji był nieco mniej liczny niż zwykle. Życzymy naszym sportowcom dużo zdrówka i wytrwałości w dalszym trenowaniu tej dyscypliny sportowej.

Opiekę nad uczniami sprawowali pan Paweł Galus oraz pani Agnieszka Kuchta.