VII Wągrowieckie Kolędowanie za nami

W czwartek 5 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbyło się VII Wągrowieckie Kolędowanie. Koncert nosił tytuł „Trąbki świątecznej poczty”. Organizatorem wydarzenia była nasza szkoła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zespołom, chórzystom, wokalistom, opiekunom, którzy tak chętnie przyjęli nasze zaproszenie i wzięli udział we wspólnym kolędowaniu. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie, wszystkim przybyłym za Waszą obecność i możliwość wspólnego przeżywania.

Na scenie zaprezentowały się zespoły: Soprano, NO NAME, Tempo 2, Gwiazdy Kopernika, chór szkolny GAMA, GigaVoc, Cztery Struny Świata, zespół wokalno-instrumentalny z ZS nr 2 oraz grupa “Trochę Wyrośnięte Michałki” z Parafii pw. bł. Michała Kozala.

Dziękujemy i ogromne brawa dla wszystkich wykonawców!

Wydarzenie odbyło się po raz siódmy. Pomysłodawcą i koordynatorem koncertu jest pani Lucyna Walewska- Jastrząbek. Tegoroczny, autorski scenariusz, inspirowany wierszem K. I. Gałczyńskiego wyszedł spod pióra pani Marii Strzyżyńskiej. Obu paniom dziękujemy za moc niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu (fot. D. Bachta).

Comments are closed.