Międzyszkolny Konkurs Recytatorski “Gwiazdkowe Marzenia”

5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Gwiazdkowe Marzenia". Naszą szkołę reperezentowało w nim 6 osób: z klas pierwszych Julia Szulc (1d) i Julia Widzińska (1d), z klas drugich Monika Kujawa (2c) i Zofia Farat (2c) oraz z klas trzecich Amelia Michnik (3a) i Tymoteusz Nijaki (3b).

Nasi uczniowie wrócili z konkursu z pełnymi rękami nagród i dyplomów. Na poziomie klas pierwszych wyróżnienie zdobyła Julia Widzińska z kl. 1 d. Na poziomie klas drugich Monika Kujawa zdobyła III miejsce. Natomiast na poziomie klas trzecich II miejsce zajął Tymoteusz Nijaki, który oprócz tego został wyróżniony specjalną nagrodą za wyjątkowo trafny wybór wiersza i wprowadzenie w bożonarodzeniowy nastrój.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Do konkursu dzieci zostały przygotowane przez swoich wychowawców: panie J. Chudzińską, M. Relis-Krenc, A. Staniszewską oraz B. Nowak.

 

Comments are closed.