Konkurs Recytatorski “Na skrzydłach poezji”

20 listopada w SP 1 odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego „Na skrzydłach poezji”, który od kilku lat organizowany jest przez Szkołę Podstawową w Mieścisku. W etapie szkolnym wzięło udział 19 uczniów klas I-III. Jury w składzie: pani Wiesława Kadow – nauczyciel języka polskiego w kl. 4-8 oraz pani Karolina Gąsiorek-Burdelska – nauczyciel-bibliotekarz orzekło, że najpiękniejsze recytacje zaprezentowali Tymoteusz Nijaki z kl. 3 b oraz Maria Giza z kl. 1 d i to oni właśnie będą reprezentować naszą szkołę na konkursie w Mieścisku.

Razem z nimi w konkursie tym wezmą udział dwie uczennice klasy 6 b: Amelia Wlizło oraz Michalina Wójcik, które będą startowały w kategorii klas starszych.

Życzymy powodzenia całej czwórce!   

 

Comments are closed.