„Super Wiewiórka – Przyjaciółka Oli i Kuby” – programu ciąg dalszy

18 i 19 listopada w naszej szkole odbyły się kolejne dwa spotkania w ramach programu edukacyjnego „Super Wiewiórka – Przyjaciółka Oli i Kuby”. Podczas pierwszego spotkania z uczniami klas pierwszych pogadankę przeprowadził pan Jan Maćkowiak – Prezes PCK w Wągrowcu, który zapoznał dzieci z symbolem międzynarodowej organizacji oraz głoszonymi przez nią ideami. Wszyscy mali uczestnicy programu otrzymali kolorowanki do kolejnych wykładów oraz legitymację członka Klubu Wiewiórka PCK.

Kolejne spotkanie dotyczyło promocji zdrowia i  konieczności dbania przez dzieci o właściwe nawyki higieniczne w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób. Prelekcję przeprowadziła pani Ina Łapacz z Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Wągrowcu.

Comments are closed.