Konkurs na najładniejszą gazetkę

      Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego zostało ustanowione 27 kwietnia 1927 r. i określone jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 r. obchodzone jest jako Dzień Edukacji Narodowej. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została ustanowiona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.
      Z tej okazji zorganizowano w naszej szkole konkurs na najładniejszą gazetkę o tej tematyce. Jury wzięło pod uwagę estetykę wykonania, wartość merytoryczną, poprawność językową oraz ortograficzną.
      Spośród 27 zespołów klasowych, których zadaniem było zaprezentowanie swych pomysłów i umiejętności redakcyjnych, wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 3c, drugie – klasa 2e, a trzecie miejsce przyznano klasie 3d.
      Na zwycięzców czekają nagrody- niespodzianki. Gratulujemy!

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Comments are closed.