Keep na Big Dance Elite oraz II Turnieju “Święto Tańca”

      W minioną sobotę, 21 maja w Poznaniu, odbyły się dwa turnieje  taneczne: Big Dance Elite oraz  II Turniej "Święto Tańca", w których uczestniczyły duety, soliści oraz zespoły z całej Polski. Nasze zespoły KEEP  oraz KEEP 2 również wzięły w nich udział.
      Gimnazjalny zespół  KEEP 2  zaprezentował się w II Turnieju "Święto Tańca",  startując w kategorii MINI ZESPOŁY . Łącznie w tym konkursie uczestniczyło ponad 200 uczestników.  Przewodniczącym 10-osobowego  jury był uczestnik 9. edycji YOU CAN DANCE –  Joachim Uetake "Jojo". Nasz zespół zajął wysokie, III miejsce. Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć młodych tancerzy.
      Zespół KEEP składający się z  absolwentek gimnazjum i jednej gimnazjalistki startował w bardzo znanym   środowisku tanecznym, w zawodach Big Dance Elite. Można było zobaczyć tańce wykonywane przez zespoły na światowym poziomie. Pomimo że KEEP nie zajął miejsca na podium, to i tak sam udział był nie lada wyzwaniem. Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze.

 https://www.youtube.com/watch?v=ChLS3MLNRlw

      W konkursach, poza nagrodami, zdobywa się cenniejsze rzeczy, jak chociażby doświadczenie, umiejętność współzawodnictwa i poszanowania innych. Warto brać udział w takich przedsięwzięciach, gdyż  dzięki nim można rozwijać swoje zainteresowania  i zdobywać nowe umiejętności.
      Obu zespołom serdecznie gratulujemy.

Comments are closed.