Indywidualne biegi przełajowe

      26 kwietnia 2016 r. w Kobylcu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów, w tym jedna dziewczynka. Wszyscy zdobyli wysokie noty. Pięciu uczniów uzyskało awans na zawody wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych. Byli to: Sandra Broniecka, kl. 2f –  mistrzyni powiatu oraz Jacek Pałuka, kl. 3e I miejsce w powiecie, Oskar Łoś, kl. 3e – II miejsce w powiecie, Eryk Kurek, kl. 3d III miejsce w powiecie, Leonard Januchowski, kl. 3e IV miejsce w powiecie. Szkołę ponadto reprezentowali: Jakub Miller, Adam Szczepaniak, Błażej Strzelecki, Igor Widziński (wszyscy z kl. 1e), Bartosz Rettig i Jakub Złoch, kl. 2e, Jakub Muszyński, kl. 2f oraz Fabian Rosiński, kl. 3d i Kacper Ruciński kl. 3c. Zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy wszystkim i życzymy powodzenia w Żerkowie. Opiekunem grupy była pani Małgorzata Moćko.

Comments are closed.