I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI “WIOSNA W POEZJI”

10 maja w naszej szkole odbył się I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI “WIOSNA W POEZJI” dla klas I – III.

W konkursie wzięli udział uczniowie wągrowieckich szkół podstawowych: SP1, SP2, SP3 i SP4.

Jury w składzie p. Małgorzata Bejm i p. Monika Muszyńska-Hoffmann przyznało następujące miejsca:

• w kategorii klas pierwszych:

1 miejsce – A. Zakowska (SP3)

2 miejsce – J. Bonikowski (SP1)

3 miejsce – J. Pober (SP2)

• w kategorii klas drugich:

1 miejsce – V. Cherniaieva (SP2)

2 miejsce – H. Warzybok (SP1)

3 miejsce – G. Jaroszewska (SP3)

• w kategorii klas trzecich:

1 miejsce – I. Szafrańska (SP1)

2 miejsce – M. Bonowski (SP4)

3 miejsce – B. Trytt (SP1)

Wyróżnienia otrzymali:

F. Ignacy (SP3)

I. Brzykcy (SP2)

Z. Majchrzak (SP4)

Pozostali uczestnicy za udział w konkursie otrzymali dyplomy, zakładki i ołówki.

Każda szkoła otrzymała dyplom z podziękowaniami za przygotowanie uczniów do konkursu.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 za wsparcie oraz słodki poczęstunek, a Radzie Rodziców naszej szkoły za dofinansowanie nagród.

Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 wraz z nauczycielkami edukacji wczesnoszkolnej: p. Agnieszką Staniszewską, p. Alicją Szmanią i p. Dominiką Niechniedowicz-Kaźmierczak.

Wszystkim dziękujemy i do zobaczenia za rok.