Gimnazjaliści w Teatrze Nowym w Poznaniu

      W ubiegły piątek, tj. 3 marca br., uczniowie klas 1c, 3f, 2g, 2h i 3i obejrzeli spektakl pt. "Obsługiwałem angielskiego króla”. Elegancko ubrani zetknęli się z jedną z najwyższych form kultury, jaką jest teatr. Mimo że sztuka nie miała prostego przekazu, to jednak młodzież poprawnie zinterpretowała przesłanie dzieła. Niektórzy przyznali się, że w takim „dorosłym” teatrze byli po raz pierwszy i postanowili w przyszłości częściej korzystać z takiej formy kultury.
      Po spektaklu uczniowie bacznie obserwowali wyjście z garderoby aktorskiej i …. udało się, aktor grający główną rolę, pan Michał Grudziński (aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka pl”) zamienił z młodzieżą kilka zdań, złożył autografy i stanął do pamiątkowego zdjęcia. Wyjazd zorganizowała pani Iwona Jopp.

Comments are closed.