Finał Wielkopolskich Igrzysk w Pływaniu

        7 listopada 2016 r. odbył się w Poznaniu na Termach Maltańskich Finał Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Mistrzostwach w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła zaszczytne, aczkolwiek nielubiane IV miejsce, chłopcy V miejsce. Obydwie drużyny płynęły w najlepszych seriach i rywalizowały z Koninem, Gnieznem, Poznaniem, Lesznem, Krotoszynem, Koziegłowami, Kaliszem, Sierakowem oraz Rawiczem. Reprezentanci naszej szkoły to dziewczęta: Broniecka Sandra, Ajtner Sonia, Robaszkiewicz Joanna, Krenc Dobrochna, Wojtecka Katarzyna, Wojtecka Gabriela, Wolna Wiktoria, Pilarska Natalia, Czarnecka Martyna; chłopcy: Broniecki Damian, Grzemski Kamil, Nowak Michał, Nowak Kacper, Ziemianek Szymon, Muszyński Jakub, Muszyński Jan, Kozłowski Jakub, Gruszka Norbert, Paszkiet Jakub. Wielkie gratulacje!!! Życzymy dalszych sukcesów.

Comments are closed.