Uczniowie naszego gimnazjum trenowani przez pana Dariusza Andrzejczaka odnieśli sukces. Z Ogólnopolskiego Turnieju Spartakus Cup rozgrywanego w Buku wrócili z II miejscem. W rozgrywkach szczypiorniści pokonali reprezentantów Świdnicy, Koszalina, Szczecina, Poznania i Opola. Gimnazjaliści pechowo przegrali jedną bramką ostatni mecz z gospodarzami turnieju. Jednak trener nie kryje radości, mówiąc: Cieszę się z wyniku tym bardziej, że Filip Liske znalazł się w siódemce turnieju, najlepszym bramkarzem został Maciej Biniewski, a Kacper Kozak rzucił 31 bramek i został królem strzelców.    
      Po meczach w Buku "poobijana" drużyna rozegrała dwa spotkania ligowe. Pomimo zmęczenia oba wygrane, chociaż rywale byli o rok starsi. W pierwszym spotkaniu chłopcy zdecydowanie wygrali ze Spartą Oborniki. W tym meczu aż 15 bramek rzucił Filip Lewandowski. Wyższość naszych uczniów musieli uznać również zawodnicy Posnanii z Poznania. Mecz ten był trudniejszy niż z Obornikami, ale i w nim Filip Lewandowski zapisał na swoim koncie 10 trafień. Gratulujemy sukcesów.

 

Comments are closed.