XI Ogólnopolskie Spotkanie z Muzyką Filmową i Musicalową “Szlagier”

      W minioną sobotę, 23 maja 2015 roku, na scenie kinoteatru Adria w Bydgoszczy wystąpiło blisko 30 uczestników XI Ogólnopolskich Spotkań z Muzyką Filmową i Musicalową "Szlagier". Wszyscy wykonawcy prezentowali się w grupach wiekowych.  W gronie finalistów z gimnazjum znalazła się uczennica naszej szkoły Agata Kądzielawa, która zaprezentowała sie w piosence "Udało prawie się" z filmu "Księżniczka i Żaba". Sama kwalifikacja do finału była już dla Agaty ogromnym osiągnięciem, gdyż znalazła się w wąskim, bo zaledwie 8-osobowym gronie finalistów gimnazjum zgłoszonych z całej Polski. Po części konkursowej wszyscy wykonawcy spotkali się na warsztatach z aktorem, wokalistą Michałem Milowiczem, a następnie uczestniczyli w koncercie z udziałem gościa specjalnego. Do finału Agatę przygotowała p. Lucyna Walewska-Jastrząbek.

Comments are closed.