Wojewódzkie Zawody w Piłkę Halową

          W miniony wtorek,13 grudnia nasze gimnazjum było organizatorem Wojewódzkich Zawodów w Piłkę Halową Chłopców. Reprezentacja Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu w składzie: Hubert Branicki, Artur Lidman, Wiktor Pawlak, Szymon Turek, Krystian Kołodziej, Jakub Złoch (kl 3e), Jan Fertsch, Adrian Andrzejewski, Mateusz Taurogiński (kl 2e), Adam Bodus(kl 1e) zajęła zaszczytne 2. miejsce. Naszych wicemistrzów wyprzedziło jedynie gimnazjum z Leszna.Za nami uklasyfikowała się drużyna z Chodzieży .W turnieju brało udział 8 szkół. Kolejno od IV do VIII miejsca zajęły gimnazja z Ostrzeszowa, Zagorowa, Grodziska Wielkopolskiego, Poznania i Baranowa. Drużynie trenera Łukasza Osieckiego dziękujemy za godne reprezentowanie i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia wykonał Cezary Kucharski "Głos Wągrowiecki".

Comments are closed.