Warsztaty sportowe od Fundacji Pho3nix Active School

Dnia 18.01.2024 r. w czwartek w naszej szkole odbyły się warsztaty sportowe, które były nagrodą za udział w konkursie przygotowanym przez Fundację Pho3nix Active School dla najbardziej aktywnych szkół sportowych w całej Polsce. Spośród 1000 placówek z całej Polski biorących udział w konkursie nasza szkoła wygrała warsztaty sportowe prowadzone przez tę właśnie fundację.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach organizowanych przez najlepszych sportowców z Polski, między innymi Mistrzynię Polski oraz świata w korfballu Tamarę Siemieniuk. Mogli sprawdzić swoje umiejętności w zakresie siły, wytrzymałości, skoczności czy zwinności. Oprócz tego dzieci mogły obejrzeć konkursy, które przygotowuje fundacja.

Był to wspaniały dzień dla naszej szkoły oraz uczniów, którzy mogli uczestniczyć w tym właśnie projekcie organizowanym przez Fundację Pho3nix Active School oraz najlepszych sportowców z całej Polski.

Comments are closed.