W naszej szkole uczą „Nauczycielki na medal”

15 lutego 2023 roku odbyła się w Poznaniu uroczysta gala wręczenia nagród laureatom Plebiscytu Edukacyjnego 2022 „Głosu Wielkopolskiego”. Jak co roku, do plebiscytu zgłaszają swoich nauczycieli uczniowie oraz rodzice. W bardzo licznej grupie nominowanych znalazły się dwie nauczycielki z naszej szkoły, które w swoich kategoriach uzyskały najwyższą liczbę głosów, dzięki czemu zajęły pierwsze miejsca w powiecie wągrowieckim. Mowa tu o pani Agnieszce Staniszewskiej, która zdobyła I miejsce w kategorii „Nauczyciel klas 0-III” oraz o pani Wiesławie Kadow, także zdobywczyni I miejsca w kategorii „Nauczyciel klas IV-VIII”. Obie panie wzięły udział w uroczystej gali, gdzie odebrały dyplomy oraz okolicznościowe ordery.

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym Nauczycielkom. Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Comments are closed.