Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w SP1

24 czerwca w naszej szkole, tak jak we wszystkich szkołach polskich, po raz ostatni zadźwięczał dzwonek. Uroczystość zakończenia roku odbyła się dwuetapowo. Najpierw przywitali wakacje najmłodsi, czyli uczniowie klas I-III. Pani Dyrektor Alina Machy oraz Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Iwona Troczyńska życzyły uczniom udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Pani Lucyna Walewska-Jastrząbek podziękowała za trzyletnią pracę w chórze “No Name” uczniom żegnającym się ze szkołą. Po części oficjalnej nastąpiła barwna i wesoła część artystyczna.

Następnie odbyła się uroczystość zakończenia roku dla klas IV-VIII połączona z pożegnaniem absolwentów przez młodsze koleżanki z klasy siódmej. Głos ponownie zabrała Pani Dyrektor Alina Machy, a po niej Burmistrz Miasta, Pan Jarosław Berendt oraz Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Iwona Troczyńska. Starsi uczniowie również otrzymali życzenia wspaniałych, udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, a absolwenci dodatkowo – dobrych wyborów i powodzenia w nowych placówkach, które dla siebie wybrali. Podczas części oficjalnej miało miejsce wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za wysokie miejsca w licznych konkursach szkolnych, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich.

Życzymy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji!!!

Poniżej fotorelacja z obu uroczystości.


Comments are closed.