Sprzedaż obrazów – lokalna kampania przeciwko przemocy

Przystępujemy do kolejnego, ostatniego już etapu sprzedaży obrazów wykonanych przez uczniów naszej szkoły podczas wrześniowego projektu edukacyjnego “Małe Miasto Wągrowiec”. Przepiękne prace dzieci można obecnie zakupić on-line. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia galerii dostępnych jeszcze obrazów znajdującej się tutaj (lub pod tekstem):

https://drive.google.com/drive/folders/1c4L9xROEm4w9mlfkFP-XjD6MLbrTGk5c?usp=sharing

Aby zakupić obraz należy na konto Rady Rodziców nr 13 1600 1462 1888 9103 9000 0001 dokonać wpłaty w kwocie minimum 30 zł za obraz. W tytule płatności prosimy umieścić informacje: numer obrazu, imię i nazwisko oraz numer telefonu. Po odnotowaniu płatności skarbnik Rady Rodziców SP1 skontaktuje się, aby potwierdzić zakup. Zakupione obrazy można będzie odebrać w sekretariacie szkoły.

Zachęcamy do wsparcia akcji, tym bardziej, że cała kwota uzbierana ze sprzedaży obrazów zasili lokalną kampanię przeciwdziałającą przemocy i używkom wśród dzieci i młodzieży. Kampania będzie połączona z warsztatami/spotkaniami dla wszystkich uczniów szkół podstawowych na terenie miasta i gminy Wągrowiec. Organizatorem kampanii jest fundacja “Teraz Wy”.


Serdecznie zachęcamy rodziców, nauczycieli oraz wychowawców do wsparcia projektu.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Rady Rodziców – Danka Bachta tel. 793 451 069.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu

Comments are closed.