Ruszyły konkursy wojewódzkie

26 października br. odbył się pierwszy z cyklu szkolnych etapów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Był to konkurs biologiczny, w którym wzięło udział 5 uczennic klas siódmych: Marta Dembińska (7a), Antonina Krenc (7a), Marta Szymańska (7a), Martyna Wełnic (7a) i Zuzanna Owecka (7b). Dziewczynom gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów.

28 października odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Zmierzył się z nim Mikołaj Jabłoński z kl. 8a. Gratulujemy i także życzymy dalszych sukcesów.

6 listopada odbył się szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego. Wzięło w nim udział 6 uczniów klas siódmych: Julia Zając (7a), Nikola Magda (7a), Hanna Glapiak (7a), Antonina Krenc (7a), Szymon Skrentny (7a) oraz Milena Chilińska (7b). Całej szóstce gratulujemy odwagi i wytrwałości – aby przygotować się do konkursu, uczniowie musieli zapoznać się z lekturami klasy siódmej i ósmej oraz z lekturami dodatkowymi. Na szczególne gratulacje zasłużyła Hanna Glapiak z kl. 7a, która uzyskała 80% punktów, dzięki czemu zakwalifikowała się do etapu rejonowego. Brawo!!!

Comments are closed.