“Plastek i jego zaczarowane pudełko”

Uczniowie klas 4a i 4c wzięli udział w programie „Plastek i jego zaczarowane pudełko” realizowanym przez Fundację PlasticsEurope Polska we współpracy ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog.

Jednym z zadań było uczestnictwo w Bajkowym Konkursie Plastka, który polegał na wykonaniu ilustracji do opowiadania „Plastikowa księżniczka”. 14 stycznia w czasie apelu nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie upominków i dyplomów.

Autorki dwóch najlepszych prac z każdej klasy zostały nagrodzone przez jury koszulką Programu Plastek, osoby wyróżnione oraz pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy, a wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymali gumki z Plastkiem.

Osoby nagrodzone to: Antonina Kowalczyk (kl. 4a), Julia Reljanović (kl. 4a), Monika Bartoszewicz (kl. 4c) i Natasza Zalaszewska (kl. 4c)

Gratulujemy!!!

Comments are closed.