Piłka Nożna Halowa – mistrzostwa powiatu i rejonu

      14 listopada 2014 r. odbyły się w Skokach Mistrzostawa Powiatu Wągrowieckiego w Halowej Piłce Nożnej. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy III e w składzie: Daniel Chmielnicki, Kacper Fifer, Sebastian Kasperski, Gracjan Krawiec, Jakub Kubiński, Mikołaj Matuszak, Kamil MIrek, Robert Rajewski, Kacper Stangierski i Norbert Wieczorek. Nasza drużyna zajęła I miejsce w powiecie. Piłkarze wygrali wszystkie mecze pokonując gimnazjalistów z następujących miejscowości: Skoki I 2-0, Skoki II 2-0, Damasławek 1-0, Wągowiec 2-0 i  Mieścisko 4-0.
       26 listopada 2014 r. odbyły się w Wągrowcu Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Piłce Nożnej Halowej. Nasza drużyna powiekszona o dwóch zawodników: Bartosza Najdula i Damiana Śmigielskiego, drugi raz zajęła I miejsce awansując tym samym do finału wojewódzkiego. Chłopcy pokonali zawodników z: Margonina 2-1, Złotowa 1-0, Wyrzyska 2-0 i skoków 3-0 oraz zremisowali z Krzyżem 1-1.  

Previous

Next

Comments are closed.