Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Ręcznej

W ramach XXV edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 w Wągrowcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Piłce Ręcznej.

W konkurencji dziewcząt SP3 Wągrowiec wygrała z SP Gołańcz 14:6 i zdobyła Mistrzostwo Powiatu Wągrowieckiego oraz awans do finału rejonowego. W kat. chłopców startowały trzy drużyny: SP Gołańcz , SP4 Wągrowiec i gospodarz turnieju – SP1 Wągrowiec. W meczach padły następujące rozstrzygnięcia: SP1- SP4 Wągrowiec 14:7, SP Gołańcz – SP4 Wągrowiec 17:14, SP1 Wągrowiec – SP Gołańcz 15:10. Miejsce pierwsze uzyskała SP1 Wągrowiec, drugie – SP Gołańcz i trzecie – SP4 Wągrowiec. Dryżyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca, uzyskały awans do finału Rejonu Pilskiego, który rozgrywany będzie w marcu, także w Wągrowcu.

W skład zwycięskiego zespołu SP1 wchodzili: Babiaczyk Michał, Głowiński Dawid, Gogolewski Szymon, Janowiak Cezary, Kośmicki Franciszek, Małkowski Jędrzej, Olech Borys, Smoliński Jan, Strzelecki Adam, Szypulski Ignacy, Jurkowski Olivier, Kotecki Filip, a ich opiekunowie, to panowie Krzysztof Olszak i Dariusz Andrzejczak.

Comments are closed.