Konkurs recytatorski “Gwiazdkowe marzenia”

      1 grudnia odbył się w SP1 szkolny etap konkursu recytatorskiego "Gwiazdkowe marzenia". 16 uczniów klas 1a, 1b i 1c recytowało wiersze o tematyce świątecznej. Ich recytacje wprowadziły widzów we wspaniały bożonarodzeniowy nastrój. Jury w składzie: p. Iwona Jopp (nauczyciel języka polskiego)  i  p. Wiesława  Kadow (nauczyciel języka polskiego) wyłoniło troje zwycięzców. I miejsce zajęła Natalka Janiszewska z kl.1a, II miejsce Patryk Borowski z kl. 1a, a miejsce III Basia Mantaj, również z klasy 1a. Natalka i Patryk będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie recytatorskim w SP4.
      Dodatkowo p. Iwona Jopp wyróżniła trzy dziewczynki zaproszeniem do wzięcia udziału w spektaklu bożonarodzeniowym dla uczniów i pracowników naszej szkoły. Podczas tego uroczystego przedstawienia swoje wiersze zaprezentują: Natalka Janiszewska, Amelka Michnik i Basia Mantaj.
      Gratulujemy wszystkim dzieciom, a szczególnie zwycięzcom.

Comments are closed.