Halowy Turniej Piłki Nożnej

      W sobotę, 20 grudnia klasa Ie z GOSSM oraz klasa IIe, której uczniowie występują w barwach Nielby Wągrowiec wzięły udział w HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ w Wągrowcu. Do rozgrywek, oprócz naszych gimnazjalistów, zaproszono następujące zespoły: Gwiazda Bydgoszcz, Kopernik Poznań, Iskra Szydłowo, Polonia Środa, Stella Luboń. Poziom rozgrywanych meczy był bardzo wyrównany. Zwycięską drużyną okazał się zespół Nielby Wągrowiec I, który wygrał wszystkie mecze, zdobywając 21 pkt. Zawodnicy strzelili15 bramek, a stracili tylko 2. Kolejne miejsca to:  GOSSM Wągrwiec, Kopernik Poznań, Nielba II Wągrowiec, Stella Luboń, Iskra Szydłowo, Polonia Środa, Gwiazda Bydgoszcz. Najlepszym strzelcem został Patryk Płotka z Iskry Szydłowo, najlepszym bramkarzem Maciej Woźniak z GOSSM. Przyznano również wyróżnienia dla najlepszych zawodników, a zostali nimi:  Mikołaj Dobrzykowski (z Nielby I Wągrowiec), Artur Lidmann (GOSSM), Michał Majka (Kopernik),  Błażej Maciejczak (Nielba II), Damian Fabis (Stella) i  Miłosz Wardowski (Gwiazda).

Comments are closed.