14 lutego jak każdego roku obchodzimy walentynki. Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała dla naszych uczniów dyskotekę. 4 lutego przy wejściu do budynku szkoły każdy uczestnik zabawy otrzymał od przedstawicieli RSU czerwonego lizaka w kształcie serduszka. Dla nauczycieli także została przygotowana niespodzianka w postaci słodkich pączków, jako że ten dzień był tradycyjnym „tłustym czwartkiem.
      Atmosfera była miła i przyjemna. Dj zabawiał młodzież najnowszymi hitami muzycznymi. Uczniowie bawili się bardzo dobrze, wspaniale tańczyli i śpiewali znane przeboje. Dla gimnazjalistów była to okazja by oderwać się od codziennych obowiązków, a dla nauczycieli, opiekunów możliwość spędzenia wolnego czasu ze swoimi wychowankami.