Spotkanie z rodzicami szóstoklasistów

26 kwietnia 2016 roku, na zaproszenie pani dyrektor Danuty Kaniewskiej, szkołę odwiedzili rodzice szóstoklasistów.
      Pani dyrektor przedstawiła wartości, jakimi kieruje się szkoła, wypływającą z tych wartości misję i wizję szkoły oraz sylwetkę absolwenta. Zapoznała również rodziców z kadrą oraz bazą szkoły, omówiła sukcesy naszych uczniów zarówno w konkursach przedmiotowych, jak i artystycznych oraz sportowych.
       Głównym punktem spotkania było omówienie przygotowanej propozycji tworzenia oddziałów klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017.
       Wicedyrektor Krzysztof Malak przedstawił procedurę rekrutacji do gimnazjum dla uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły, poza obwodem szkoły i do klasy sportowej piłka nożna.
       Rodzice wykazali zainteresowanie rekrutacją, a sporo pytań dotyczyło klas usportowionych, sportowych, egzaminu sprawnościowego oraz wyboru języków obcych.
       Podczas spotkania obecni byli nauczyciele naszej szkoły, którzy po zakończeniu prezentacji udali się do izb lekcyjnych, by pokazać rodzicom bazę szkoły.

Dziękujemy rodzicom uczniów klas VI szkół podstawowych za przybycie na spotkanie.