Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo! Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu

Z okazji Święta Edukacji Narodowej pragnę Państwu podziękować za zaangażowanie w codzienną pracę w szkole, za oddanie, poświęcenie i czynienie dobra w sferze edukacji. Niech ten dzień 14 października 2020 roku będzie dla nas wszystkich radosny i niezwykły, bo to nasze święto.

Gratuluję Państwu Nagród Dyrektora Szkoły, życząc wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Wągrowcu – Alina Machy

Zapraszam Państwa oraz Uczniów i Rodziców naszej szkoły do obejrzenia filmu, który powstał z inicjatywy Zespołu Teatralnego Szansa oraz Zespołu Wokalnego No Name. Reżyseria: Maria Strzyżyńska; oprawa muzyczna: Lucyna Walewska-Jastrząbek (obejrzyj film)

Comments are closed.