Życzenia świąteczne i noworoczne

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Koleżanki i Koledzy Nauczyciele, Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zadowolenia, sukcesów, zdrowia i wszystkiego co w życiu najlepsze. Życzę świątecznego wypoczynku, wytchnienia i oderwania od codziennych trosk. Niech ten świąteczny czas będzie dla wszystkich wyjątkowy. Mimo ograniczeń, jakie na nas narzucono, niech się spełnią Wasze marzenia. W ten szczególny czas nie zapomnijcie o prezentach dla najbliższych, ale przede wszystkim doceńcie osoby, które na co dzień Was otaczają. To prawdziwy skarb!
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego 2021 roku! Do szybkiego zobaczenia w normalnych czasach.

Dyrektor szkoły Alina Machy.

Do życzeń świątecznych Pani Dyrektor dołącza Chór No Name, który przygotował przepiękną kolędę. Zapraszamy do jej wysłuchania TUTAJ

Comments are closed.