Zostań Świętym Mikołajem!

      Dnia 18 grudnia 2015 roku  wolontariusze z naszego gimnazjum odwiedzili chore dzieci na Oddziale Dziecięcym Powiatowego Szpitala w Wągrowcu. Przy świątecznej choince maluchy mogły wysłuchać  recitalu popularnych kolęd wykonanych przez chórek przy akompaniamencie gitary i skrzypiec. Po koncercie gwiazdor wręczał dzieciom prezenty, którymi były zabawki zebrane od naszych uczniów.  Mali pacjenci byli bardzo zadowoleni, chętnie rozmawiali z wolontariuszami, śpiewali  piosenki, opowiadali o sobie. Podczas tego spotkania było   dużo radości i śmiechu. Dzieci  choć na ten krótki czas zapomniały, że są chore i przebywają w szpitalu.
       Nasi wolontariusze i uczniowie spisali się SUPER! Przygotowali występ artystyczny, zebrali  mnóstwo zabawek i sprawili chorym dzieciom świetny prezent gwiazdkowy! Opiekunami tej imprezy były panie Urszula Zmuda i Joanna Jasek.

 

Comments are closed.